Kancelaria Radcy Prawnego - Tomasz Dalowski


Idź do treści

Prywatność

Polityka prywatności

§ 1

Administratorem strony internetowej www.dalowski.pl jest radca prawny Tomasz Dalowski, ul. Zacisze 5/185, 31-156 Kraków, NIP 959-149-32-97, REGON 260326409.


§ 2

1. W trosce o dobro użytkowników oraz celem zapewnienia jak najlepszego działania serwisu administrator gromadzi dane związane z logowaniem do serwisu. o których mowa w ust. 1 obejmują dane:
a. czasu nadejścia zapytania,
b. wysłania odpowiedzi,
c. wywołań strony,
d. wejścia/wyjścia na stronę,
e. transferu w KB,
f. numerów IP hostów, z których następowało łączenie ze stroną.
2. Dane, określone w ust. 2, są wykorzystywane jedynie do administrowania systemem oraz ustalania statystyk oglądalności strony i nie są przekazywane osobom trzecim z wyjątkiem przypadków określonych w przepisach bezwzględnie obowiązujących.
3. Dane, o których mowa w ust. 2, gromadzone są przez czas nieokreślony i nie służą do identyfikowania konkretnych osób.


§ 3

Serwis www.dalowski.pl nie zbiera danych personalnych czy adresowych, w szczególności imienia, nazwiska, adresu
lub adresu e-mail, numerów telefonu jego użytkowników.


§ 4

Serwis nie wykorzystuje plików cookies.


§ 5

Materiały zamieszczane przez administratora serwisu www.dalowski.pl chronione są prawem autorskim. Korzystanie
z tych materiałów na jakimkolwiek polu eksploatacji wymaga pisemnej zgody administratora. Zdjęcia, z wyjątkiem zdjęć prawników i współpracowników, zostały zaczerpnięte z portalu www.pixabay.com.


§ 6

W przypadku gdyby serwis www.dalowski.pl zawierał odnośniki do innych stron internetowych, ich polityka prywatności jest ustalana przez administratorów tych stron.


§ 7

Administrator serwisu www.dalowski.pl zastrzega sobie prawo zmiany polityki prywatności.Powrót do treści | Wróć do menu głównego